CMF651K5000BEBF jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 67
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
1.5 kOhms ±0,1% 1,5W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF651K5000BEBF
Numer produktu DigiKey
CMF651K5000BEBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
CMF651K5000BEBF
Opis
RES 1.5K OHM 1.5W 0.1% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CMF651K5000BEBF Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,562" (4,57mm x 14,27mm) (śr. x dł.)