CMF651K5000BEEB
Numer produktu DigiKey
CMF651K5000BEEB-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CMF651K5000BEEB
Opis
RES 1.5K OHM 1.5W 0.1% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.5 kOhms ±0,1% 1,5W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
CMF651K5000BEEB Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,562" (4,57mm x 14,27mm) (śr. x dł.)