CMF55200R00FHRE jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Arkusz danych
W magazynie: 74
Similar
Stackpole Electronics Inc
200 Ohms ±1% 0,6W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF55200R00FHRE
Numer produktu DigiKey
CMF55200R00FHRE-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CMF55200R00FHRE
Opis
RES 200 OHM 1/2W 1% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CMF55200R00FHRE Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,240" (2,29mm x 6,10mm) (śr. x dł.)