CMF55200R00FEEA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
200 Ohms ±1% 0,6W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF55200R00FEEA
Numer produktu DigiKey
CMF55200R00FEEA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CMF55200R00FEEA
Opis
RES 200 OHM 1/2W 1% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Skład
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,240" (2,29mm x 6,10mm) (śr. x dł.)