Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 224
Arkusz danych
Similar
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
2.32 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF502K3200FHEK
Numer produktu DigiKey
CMF502K3200FHEK-ND
Producent
Numer produktu producenta
CMF502K3200FHEK
Opis
RES 2.32K OHM 1/4W 1% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CMF502K3200FHEK Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,065" x 0,150" (1,65mm x 3,81mm) (śr. x dł.)