RNF14FTC2K32 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
Vishay Dale
Similar
W magazynie: 224
Similar
2.32 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RNF14FTC2K32
Numer produktu DigiKey
RNF14FTC2K32-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RNF14FTC2K32
Opis
RES 2.32K OHM 1% 1/4W AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RNF14FTC2K32 Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,093" x 0,250" (2,35mm x 6,35mm) (śr. x dł.)