PHP01206E9760BST5 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Susumu
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Susumu
W magazynie: 0
Arkusz danych
976 Ohms ±0,1% 1W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Ognioodporność, odporność na działanie wilgoci, bezpieczeństwo Cienka warstwa