HRG3216P-9760-B-T1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale Thin Film
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale Thin Film
976 Ohms ±0,1% 1W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HRG3216P-9760-B-T1
Numer produktu DigiKey
HRG3216P-9760-B-T1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
HRG3216P-9760-B-T1
Opis
RES SMD 976 OHM 0.1% 1W 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
HRG3216P-9760-B-T1 Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,065" (3,20mm x 1,65mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)