VDRS05C050TLE jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
82 V 400 A Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 7mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VDRS05C050TLE
Numer produktu DigiKey
56-VDRS05C050TLETR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VDRS05C050TLE
Opis
VDR ST 05D 0400A 050V KNL16 TAPE
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
90.2 V
Producent
Prąd - udarowy
400 A
Seria
Energia
2,6J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
370 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
50 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
65 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
73.8 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 7mm
Napięcie warystora (typ.)
82 V