VDRS05C050BSE jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
82 V 400 A Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 7mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VDRS05C050BSE
Numer produktu DigiKey
BC1385-ND
Producent
Numer produktu producenta
VDRS05C050BSE
Opis
VARISTOR 82V 400A DISC 7MM
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
90.2 V
Prąd - udarowy
400 A
Seria
Energia
2,6J
Pojemność przy częstotliwości
370 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
50 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
65 V
Napięcie warystora (min.)
73.8 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 7mm
Napięcie warystora (typ.)
82 V