MAL215946221E3 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
CORNELL DUBILIER KNOWLES
W magazynie: 1 200
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Rubycon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Rubycon
TDK
Chemi-Con
W magazynie: 581
Nichicon
W magazynie: 15
Surge
Chinsan (Elite)
Chinsan (Elite)
220 µF 400 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 940mOhm przy 100Hz 5000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAL215946221E3
Numer produktu DigiKey
4816PHBK-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAL215946221E3
Opis
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MAL215946221E3 Modele
Temperatura robocza
-25°C - 105°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.15 A @ 120 Hz
Impedancja
590 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,984" (25,00mm)
Napięcie - znamionowe
400 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,850" (47,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
940mOhm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C