PG2W221MND2541 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Rubycon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Rubycon
W magazynie: 0
Arkusz danych
TDK
W magazynie: 506
Chemi-Con
W magazynie: 581
Nichicon
W magazynie: 15
Nichicon
W magazynie: 177
220 µF 450 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 5000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PG2W221MND2541
Numer produktu DigiKey
4191-PG2W221MND2541-ND
Producent
Numer produktu producenta
PG2W221MND2541
Opis
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
950 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.093 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,984" (25,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,693" (43,00mm)
Napięcie - znamionowe
450 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - zatrzask
Temperatura robocza
-25°C - 105°C