MAL215036331E3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
W magazynie: 0
Arkusz danych
TDK
Nichicon
330 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 4000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAL215036331E3
Numer produktu DigiKey
MAL215036331E3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
MAL215036331E3
Opis
CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prod.
Parametry znamionowe
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
474.5 mA @ 100 Hz
Impedancja
97 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,531" (13,50mm)
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C