B41888C5337M008
Numer produktu DigiKey
495-B41888C5337M008TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
B41888C5337M008
Opis
CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
330 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 116mOhm przy 10kHz 7000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B41888C5337M008 Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Parametry znamionowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
900 mA @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
101 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,531" (13,50mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
116mOhm przy 10kHz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
7000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-55°C - 105°C