MAL214859331E3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Rubycon
Udoskonalony
Rubycon
W magazynie: 498
Chemi-Con
W magazynie: 339
Chemi-Con
W magazynie: 271
KYOCERA AVX
W magazynie: 448
Nichicon
Nichicon
W magazynie: 504
330 µF 100 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 3000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAL214859331E3
Numer produktu DigiKey
MAL214859331E3-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAL214859331E3
Opis
CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
630 mA @ 100 Hz
Impedancja
120 mOhms
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,630" (16,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,063" (27,00mm)
Napięcie - znamionowe
100 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C