REH1625331M100B
Numer produktu DigiKey
478-REH1625331M100B-ND
Producent
Numer produktu producenta
REH1625331M100B
Opis
CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
330 µF 100 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 5000h przy 125°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
910 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.3 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,630" (16,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,063" (27,00mm)
Napięcie - znamionowe
100 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 125°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 125°C