MAL214830681E3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Rubycon
W magazynie: 158
Udoskonalony
TDK
Panasonic Industry
Chemi-Con
W magazynie: 387
Chemi-Con
W magazynie: 811
Nichicon
Würth Elektronik
Chinsan (Elite)
W magazynie: 788
680 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAL214830681E3
Numer produktu DigiKey
MAL214830681E3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
MAL214830681E3
Opis
CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
580 mA @ 100 Hz
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Impedancja
140 mOhms
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,866" (22,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C