B41888D7687M000
Numer produktu DigiKey
B41888D7687M000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B41888D7687M000
Opis
CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL TH
Szczegółowy opis
680 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 50mOhm przy 10kHz 7000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
B41888D7687M000 Modele
1.5 A @ 100 kHz
Impedancja
46 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,866" (22,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50mOhm przy 10kHz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
7000h przy 105°C
Temperatura robocza
-55°C - 105°C