K390J15C0GH5TL2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Similar
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
KEMET
Murata Electronics
W magazynie: 797
Murata Electronics
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
39 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
K390J15C0GH5TL2
Numer produktu DigiKey
K390J15C0GH5TL2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
K390J15C0GH5TL2
Opis
CAP CER 39PF 100V C0G/NP0 RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
K390J15C0GH5TL2 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,102" (4,00mm x 2,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,220" (5,60mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)