SR121A390JARTR2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 16
Bezpośrednie
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Bezpośrednie
Udoskonalony
KEMET
Murata Electronics
39 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SR121A390JARTR2
Numer produktu DigiKey
SR121A390JARTR2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SR121A390JARTR2
Opis
CAP CER 39PF 100V NP0 RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,150" (3,81mm x 3,81mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,100" (2,54mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)