K331K15C0GH53L2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Similar
Similar
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
W magazynie: 107
330 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
K331K15C0GH53L2
Numer produktu DigiKey
K331K15C0GH53L2-ND
Producent
Numer produktu producenta
K331K15C0GH53L2
Opis
CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 RAD
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
K331K15C0GH53L2 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,102" (4,00mm x 2,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,220" (5,60mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)