K331J10C0GH53L2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Similar
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
KEMET
KEMET
TDK
W magazynie: 51
Murata Electronics
W magazynie: 890
Murata Electronics
W magazynie: 976
330 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
K331J10C0GH53L2
Numer produktu DigiKey
K331J10C0GH53L2-ND
Producent
Numer produktu producenta
K331J10C0GH53L2
Opis
CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
K331J10C0GH53L2 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,142" x 0,091" (3,60mm x 2,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,205" (5,20mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)