K180K10C0GF53L2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Similar
Similar
18 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
K180K10C0GF53L2
Numer produktu DigiKey
K180K10C0GF53L2-ND
Producent
Numer produktu producenta
K180K10C0GF53L2
Opis
CAP CER 18PF 50V C0G/NP0 RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
K180K10C0GF53L2 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,142" x 0,091" (3,60mm x 2,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,205" (5,20mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)