K180J15C0GF53L2
Numer produktu DigiKey
K180J15C0GF53L2-ND
Producent
Numer produktu producenta
K180J15C0GF53L2
Opis
CAP CER 18PF 50V C0G/NP0 RADIAL
Szczegółowy opis
18 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
K180J15C0GF53L2 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,102" (4,00mm x 2,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,220" (5,60mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)