K151J15C0GH5TH5 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
TDK
W magazynie: 975
Murata Electronics
150 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
K151J15C0GH5TH5
Numer produktu DigiKey
K151J15C0GH5TH5-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
K151J15C0GH5TH5
Opis
CAP CER 150PF 100V C0G/NP0 RAD
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,102" (4,00mm x 2,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)