K151J10C0GH5TL2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
TDK
W magazynie: 975
W magazynie: 974
KYOCERA AVX
150 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
K151J10C0GH5TL2
Numer produktu DigiKey
K151J10C0GH5TL2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
K151J10C0GH5TL2
Opis
CAP CER 150PF 100V C0G/NP0 RAD
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,142" x 0,091" (3,60mm x 2,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,205" (5,20mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)