K121J15C0GH5UL2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Odpowiednik parametryczny
KEMET
TDK
Murata Electronics
W magazynie: 967
Murata Electronics
KYOCERA AVX
120 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
K121J15C0GH5UL2
Numer produktu DigiKey
K121J15C0GH5UL2-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
K121J15C0GH5UL2
Opis
CAP CER 120PF 100V C0G/NP0 RAD
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
K121J15C0GH5UL2 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,102" (4,00mm x 2,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,220" (5,60mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)