K105K20X7RF53L2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Similar
KEMET
KEMET
TDK
TDK
W magazynie: 449
Murata Electronics
Murata Electronics
W magazynie: 654
1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
K105K20X7RF53L2
Numer produktu DigiKey
K105K20X7RF53L2-ND
Producent
Numer produktu producenta
K105K20X7RF53L2
Opis
CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
K105K20X7RF53L2 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)