FK26X7R1H105KR000 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 517
Arkusz danych
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 29 435
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 187
Udoskonalony
W magazynie: 2 699
Similar
Similar
W magazynie: 659
W magazynie: 920
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Murata Electronics
Murata Electronics
1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FK26X7R1H105KR000
Numer produktu DigiKey
445-FK26X7R1H105KR000-ND
Producent
Numer produktu producenta
FK26X7R1H105KR000
Opis
CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
FK26X7R1H105KR000 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,138" (5,50mm x 3,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)