K103J20C0GF53H5 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
TDK
W magazynie: 86
Arkusz danych
Similar
TDK
W magazynie: 494
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
KYOCERA AVX
10000 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
K103J20C0GF53H5
Numer produktu DigiKey
K103J20C0GF53H5-ND
Producent
Numer produktu producenta
K103J20C0GF53H5
Opis
CAP CER 10000PF 50V C0G/NP0 RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
K103J20C0GF53H5 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,299" (7,60mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)