FG24C0G2E103JNT00
Numer produktu DigiKey
445-181256-ND
Producent
Numer produktu producenta
FG24C0G2E103JNT00
Opis
CAP CER 10000PF 250V C0G RADIAL
Szczegółowy opis
10000 pF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
FG24C0G2E103JNT00 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,118" (4,50mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,217" (5,50mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)