D472K33Y5PH6TL2R jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 16 502
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
4700 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne Y5P (B) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
D472K33Y5PH6TL2R
Numer produktu DigiKey
D472K33Y5PH6TL2R-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
D472K33Y5PH6TL2R
Opis
CAP CER 4700PF 100V Y5P RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-30°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,335" (8,50mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)