D472K33Y5PH63L2R
Numer produktu DigiKey
D472K33Y5PH63L2R-ND
Producent
Numer produktu producenta
D472K33Y5PH63L2R
Opis
CAP CER 4700PF 100V Y5P RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4700 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne Y5P (B) Promieniowe, tarcza
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-30°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,335" (8,50mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)