BFC238334822 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
8200 pF Kondensatory warstwowe 350V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BFC238334822
Numer produktu DigiKey
BFC238334822-ND
Producent
Numer produktu producenta
BFC238334822
Opis
CAP FILM 8200PF 5% 1KVDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
0,689" x 0,197" (17,50mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerancja
±5%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
350V
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)