BFC238550822 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Ilustracja dla BFC238550822 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BFC238550822
Numer produktu DigiKey
BFC238550822-ND
Producent
Numer produktu producenta
BFC238550822
Opis
CAP FILM 8200PF 5% 1.6KVDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8200 pF Kondensatory warstwowe 550V 1600V (1,6kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 110°C
Rozmiar / wymiar
0,689" x 0,197" (17,50mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerancja
±5%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
550V
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1600V (1,6kV)