SL322R025
Numer produktu DigiKey
570-SL322R025-ND
Producent
Numer produktu producenta
SL322R025
Opis
ICL 2 OHM 20% 25A 31MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Ograniczniki prądu rozruchowego 2 Ohms ±20% 25 A 1,220" (31,00mm)
Tolerancja
±20%
Producent
Vishay Ametherm
Prąd - maks. w stanie ustalonym
25 A
Seria
R przy prądzie
20 mOhms
Opakowanie
Zbiorcze
Średnica
1,220" (31,00mm)
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,307" (7,80mm)
R przy 25°C
2 Ohms