AS322R025
Numer produktu DigiKey
570-AS322R025-ND
Producent
Numer produktu producenta
AS322R025
Opis
ICL 2 OHM 25% 25A 30MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Ograniczniki prądu rozruchowego 2 Ohms ±25% 25 A 1,181" (30,00mm)
Tolerancja
±25%
Producent
Vishay Ametherm
Prąd - maks. w stanie ustalonym
25 A
Seria
R przy prądzie
18.5 mOhms
Opakowanie
Zbiorcze
Średnica
1,181" (30,00mm)
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,673" (17,10mm)
R przy 25°C
2 Ohms