MS355R025
Numer produktu DigiKey
570-MS355R025-ND
Producent
Numer produktu producenta
MS355R025
Opis
ICL 5 OHM 25A 35MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Ograniczniki prądu rozruchowego 5 Ohms 25 A 1,378" (35,00mm)
Kategoria
Prąd - maks. w stanie ustalonym
25 A
Producent
Vishay Ametherm
R przy prądzie
30 mOhms
Seria
Średnica
1,378" (35,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Rozstaw odprowadzeń
0,748" (19,00mm)
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
UL
R przy 25°C
5 Ohms