AS355R025
Numer produktu DigiKey
570-AS355R025-ND
Producent
Numer produktu producenta
AS355R025
Opis
ICL 5 OHM 25% 25A 36MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Ograniczniki prądu rozruchowego 5 Ohms ±25% 25 A 1,417" (36,00mm)
Tolerancja
±25%
Producent
Vishay Ametherm
Prąd - maks. w stanie ustalonym
25 A
Seria
R przy prądzie
25 mOhms
Opakowanie
Zbiorcze
Średnica
1,417" (36,00mm)
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,748" (19,00mm)
R przy 25°C
5 Ohms