9HT7-32.768KBZF-T
Numer produktu DigiKey
887-1859-2-ND - Taśma i szpula (TR)
887-1859-1-ND - Taśma cięta (CT)
887-1859-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
9HT7-32.768KBZF-T
Opis
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz ±50ppm Kryształy 12,5pF 65 kOhms 4-SMD, odprowadzenia płaskie
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
9HT7-32.768KBZF-T Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
12,5pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
65 kOhms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
kHz Kryształ (kamerton)
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
32.768 kHz
Rozmiar / wymiar
0,264" x 0,055" (6,70mm x 1,40mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±50ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,055" (1,40mm)