8Y39072006
Numer produktu DigiKey
887-8Y39072006TR-ND - Taśma i szpula (TR)
887-8Y39072006CT-ND - Taśma cięta (CT)
887-8Y39072006DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
8Y39072006
Opis
CRYSTAL 39MHZ 10PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
39 MHz ±7ppm Kryształy 10pF 40 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
39 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Stabilność częstotliwości
-20ppm, +30ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±7ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)