8Q-38.400MEEC-T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
TXC CORPORATION
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
ECS Inc.
W magazynie: 3 895
Arkusz danych
Jauch Quartz
Jauch Quartz
38.4 MHz ±10ppm Kryształy 9pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
8Q-38.400MEEC-T
Numer produktu DigiKey
887-8Q-38.400MEEC-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
887-8Q-38.400MEEC-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
887-8Q-38.400MEEC-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
8Q-38.400MEEC-T
Opis
CRYSTAL 38.4MHZ 9PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Pojemność obciążenia
9pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
38.4 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (1,6x1,2)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,047" (1,60mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)