7N-12.800MBP-T
Numer produktu DigiKey
887-2499-2-ND - Taśma i szpula (TR)
887-2499-1-ND - Taśma cięta (CT)
887-2499-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
7N-12.800MBP-T
Opis
XTAL OSC TCXO 12.8000MHZ CMOS
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12.8 MHz TCXO HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 10-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
7N-12.800MBP-T Modele
Kategoria
Wyjście
HCMOS
Prod.
Napięcie - zasilania
3,3V
Seria
Stabilność częstotliwości
±280ppb
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania (maks.)
10mA
Rezonator bazowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Obudowa / skrzynia
10-SMD, brak odprowadzenia
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)