7M25072001
Numer produktu DigiKey
887-2546-2-ND - Taśma i szpula (TR)
887-2546-1-ND - Taśma cięta (CT)
887-2546-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
7M25072001
Opis
CRYSTAL 25.0000MHZ 9PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz ±7ppm Kryształy 9pF 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Tolerancja częstotliwości
±7ppm
Prod.
Pojemność obciążenia
9pF
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Typ
Kryształ MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Częstotliwość
25 MHz
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±18ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)