7M-40.000MEEE-T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
TXC CORPORATION
W magazynie: 2 065
Arkusz danych
Similar
TXC CORPORATION
W magazynie: 0
Arkusz danych
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Abracon LLC
Abracon LLC
40 MHz ±10ppm Kryształy 12pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
7M-40.000MEEE-T
Numer produktu DigiKey
7M-40.000MEEE-T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
7M-40.000MEEE-T
Opis
CRYSTAL 40.0000MHZ 12PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
7M-40.000MEEE-T Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
12pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
40 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)