P170S-FC20BR10K
Numer produktu DigiKey
987-1318-ND
Producent
Numer produktu producenta
P170S-FC20BR10K
Opis
POT 10K OHM 1/10W PLASTIC LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Obrotowe, SPST 1.0 Obrót Przewodzące tworzywo sztuczne 0,1W, 1/10W Zacisk lutowany
Kategoria
Typ regulacji
Definiowane przez użytkownika
Producent
TT Electronics/BI
Obrót
260°
Seria
Materiał rezystancyjny
Przewodzące tworzywo sztuczne
Opakowanie
Taca
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Status części
Aktywny
Typ aktuatora
Spłaszczony
Rezystancja (omy)
10k
Długość aktuatora
0,787" (20,00mm)
Tolerancja
±20%
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Moc (W)
0,1W, 1/10W
Gwint tulei
M7 x 0,75
Przełącznik wbudowany
Obrotowe, SPST
Typ mocowania
Montaż panelowy
Liczba obrotów
1.0
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,669" (17,00mm)