P160KN-0QC15B500K
P160KN-0QC15B500K
P160KN-0QC15B500K
Numer produktu DigiKey
987-1304-ND
Producent
Numer produktu producenta
P160KN-0QC15B500K
Opis
POT 500K OHM 1/5W PLASTIC LINEAR
Szczegółowy opis
500k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Przewodzące tworzywo sztuczne 0,2W, 1/5W Wtyki PC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
P160KN-0QC15B500K Modele
Kategoria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Styl zakończenia
Wtyki PC
Typ aktuatora
Karbowana i z rowkiem
Rezystancja (omy)
500k
Długość aktuatora
0,591" (15,00mm)
Tolerancja
±20%
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Moc (W)
0,2W, 1/5W
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,669" (17,00mm)