P160KN-0QC15B10K
P160KN-0QC15B10K
P160KN-0QC15B10K
Numer produktu DigiKey
987-1301-ND
Producent
Numer produktu producenta
P160KN-0QC15B10K
Opis
POT 10K OHM 1/5W PLASTIC LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Przewodzące tworzywo sztuczne 0,2W, 1/5W Wtyki PC
Kategoria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Producent
TT Electronics/BI
Obrót
300°
Seria
Materiał rezystancyjny
Przewodzące tworzywo sztuczne
Opakowanie
Taca
Styl zakończenia
Wtyki PC
Status części
Aktywny
Typ aktuatora
Karbowana i z rowkiem
Rezystancja (omy)
10k
Długość aktuatora
0,591" (15,00mm)
Tolerancja
±20%
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Moc (W)
0,2W, 1/5W
Gwint tulei
M7 x 0,75
Przełącznik wbudowany
Brak
Typ mocowania
Montaż panelowy
Liczba obrotów
1.0
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,669" (17,00mm)