TEN 30-7213UIR
Numer produktu DigiKey
1951-TEN30-7213UIR-ND
Producent
Numer produktu producenta
TEN 30-7213UIR
Opis
12:1 INPUT 30W DC/DC CONVERTER
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 15V 2A 14V - 160V Wejście
Kategoria
Moc (W)
30 W
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Sprawność
90%
Liczba wyjść
1
Napięcie - wejściowe (min.)
14V
Obudowa / skrzynia
Moduł 7-DIP, 6 odpr.
Napięcie - wejściowe (maks.)
160V
Rozmiar / wymiar
2,00" x 1,00" x 0,40" (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd - wyjściowy (maks.)
2A