RP40Q-11015SRUWB/P
Numer produktu DigiKey
945-RP40Q-11015SRUWB/P-ND
Producent
Numer produktu producenta
RP40Q-11015SRUWB/P
Opis
40W DC/DC-CONVERTER 'POWERLINE'
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 15V 2,67A 14V - 160V Wejście
Kategoria
Napięcie - izolacji
3 kV
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar, wyjście czuwania
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Sprawność
91%
Typ
Moduł izolowany
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Quarter Brick
Napięcie - wejściowe (min.)
14V
Rozmiar / wymiar
2,28" x 1,45" x 0,50" (57,9mm x 36,8mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
160V
Obudowa dostawcy urządzenia
Quarter Brick
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny wysoki
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,67A
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus
Moc (W)
40 W